澳门一肖一码一必中一肖

Board of Delegates

2023-2024 Board of Delegates

Sarah A. Rajala
Chair
Debra Reinhart
AAEES
Gregory Herr
AAMI
Harrie Stevens
ACerS
Brett Anderson
AIAA
Laura Dietsche
Eileen Webb
AIChE
J. Torey Nalbone
AIHA
Gilbert Brown
ANS
David Jones
ASABE
Allen Estes
Maury Fortney
Paul Mlakar
ASCE
Thomas Conry
Scott Dunning
ASEE
Dennis O’Neal
ASHRAE
Mohammad Dehghani
Lance Hoboy
Thomas Singer
ASME
Magdy Akladios
ASSP
Alicia Garcia
AWS
Gail Baura
Michele J. Grimm
BMES
Andrea Rutledge
CMAA
David Hunter
Lois Mansfield
Donna Reese
CSAB
TBD
John Sammarco
John Vian
IEEE
Case Runolfson
IFMA
Bopaya Bidanda
Kirk Lindstrom
IISE
Young B. Moon
INCOSE
Scott Sommer
ISA
Michelle Rambo-Roddenberry
NCEES
Tom Roberts
NSPE
James Plasker
NSPS
Daniel Skurski
SAE
Justin Biller
SFPE
Kolleen Schneider
SME
C. Dale Elifrits
SME-AIME
Carolyn Judge
SNAME
Samuel Ameri
SPE
Renu Tripathi
SPIE
Janet Brelin-Fornari
SWE
Thomas Bieler
TMS
Deborah Trytten
WEPAN

Applied and Natural Sciences Area Delegation

Alice Greife
Chair
Debra Reinhart
AAEES
J. Torey Nalbone
AIHA
Gilbert Brown
ANS
Paul Mlakar
ASCE
Magdy Akladios
ASSP
Colin Biddle
CMAA
David Hunter
CSAB
Case Runolfson
IFMA
George Murgel
NCEES
Tom Roberts
NSPE
James Plasker
NSPS
C. Dale Elifrits
SME-AIME

Computing Area Delegation

Paul Leidig
Chair
Lois Mansfield
Donna Reese
Pearl Wang
CSAB

Engineering Area Delegation

Stephen M. Phillips
Chair
Debra Reinhart
AAEES
Harrie Stevens
ACerS
Brett Anderson
AIAA
Laura Dietsche
Eileen Webb
AIChE
Stanley H. Levinson
ANS
David Jones
ASABE
Allen Estes
Maury Fortney
Paul Mlakar
ASCE
Thomas Conry
David K. Probst
ASEE
Dennis O’Neal
ASHRAE
Mohammad Dehghani
Lance Hoboy
Mary Kasarda
ASME
Alicia Garcia
AWS
Gail Baura
Michele J. Grimm
BMES
Donna Reese
CSAB
Vance McCollough
John Sammarco
John Vian
IEEE
Bopaya Bidanda
Kirk Lindstrom
IISE
Young B. Moon
INCOSE
Scott Sommer
ISA
Michelle Rambo-Roddenberry
NCEES
Tom Roberts
NSPE
Robert Schmidt
NSPS
Daniel Skurski
SAE
Chris Jelenewicz
SFPE
Kolleen Schneider
SME
Rick Honaker
SME-AIME
Carolyn Judge
SNAME
Samuel Ameri
SPE
Renu Tripathi
SPIE
Janet Brelin-Fornari
SWE
Thomas Bieler
TMS
Deborah Trytten
WEPAN

Engineering Technology Area Delegation

Ece Yaprak
Chair
Debra Reinhart
AAEES
Gregory Herr
AAMI
Harrie Stevens
ACerS
Brett Anderson
AIAA
Eileen Webb
AIChE
Gilbert Brown
ANS
Thomas Brumm
ASABE
Maury Fortney
ASCE
Scott Dunning
ASEE
Dennis O’Neal
ASHRAE
Charles Drake
Thomas Singer
ASME
Alicia Garcia
AWS
Andrea Rutledge
CMAA
Lois Mansfield
CSAB
TBD
Rocio Alba-Flores
IEEE
Kirk Lindstrom
IISE
Scott Sommer
ISA
George Murgel
NCEES
Martin Gordon
NSPE
James Plasker
NSPS
Daniel Skurski
SAE
Justin Biller
SFPE
Ismail Fidan
SME
Ahmed Ibrahim
SNAME
Renu Tripathi
SPIE
Thomas Bieler
TMS